SOLIDNY BOCZEK FIRMY KAMINIARZ NA SOLID MTB!

Miło nam poinformować, że partnerem SOLID MTB jest leszczyńska firma KAMINIARZ, największy w Polsce producent boczku! Wyroby marki można znaleźć m.in. w TESCO, InterMarche. Więcej informacji: www.kaminiarz.pl Smaczny solidowy bufet cateringowy na mecie każdego wyścigu to zasługa głównie wyśmienitych wyrobów firmy KAMINIARZ. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OWOC :)NĄ WSPÓŁPRACĘ. Oczywiście w Lesznie również kolejna okazja na spróbowanie smakołyków firmy KAMINIARZ z boczkiem na czele :)   ZAPRASZAMY :)

Continue reading →

LESZNO NAJWAŻNIEJSZE INFO W SKRÓCIE!

Przydatne informacje przed wyścigiem w Lesznie: - przypominamy o zabraniu ze sobą identyfikatora na catering - parking wrzucacie w navi ulicę Stasia Tarkowsiego lub Księdza Augustyna Kordeckiego - teren zieleni miejskiej - rozjazdy na trasie: 1 rozjazd na 12 km - MINI jedzie w lewo; MEGA i GIGA w prawo 2 rozjazd na 32 km - MINI i MEGA w prawo (mają 6km do mety), GIGA w lewo na drugą pętlę - bufety na trasie: MINI 13 km MEGA 13 km, 27 km GIGA 13 km, 27 km, 41 km, 55 km - przygotujcie zapas bidonów, batonów i żeli To będzie jeden z bardziej wymagających wyścigów jaki przejedziecie w Wielkopolsce.

Continue reading →

PODSTAWOWE INFORMACJE PRZED WYŚCIGIEM W LESZNIE

Podstawowe informacje przed wyścigiem w Lesznie: 1. Zawodnicy, którzy startowali już SOLID MTB 2017 dokonują tylko opłaty startowej za kolejne wyścigi i mogą pojawić się bezpośrednio na linii startu. Nie trzeba załatwiać żadnych formalności w biurze zawodów. 2. Identyfikator, który otrzymaliście przy pierwszym starcie na catering obowiązuje na cały sezon 2017. Prosimy zabierać go ze sobą na każdą edycję cyklu. 3.Podział na sektory znajduje się na naszej stronie. Osoby które pisały prośbę o zmianę sektora ustawiają się zgodnie z informacją, którą otrzymali w mailu. 4. Sektory, ze względu na liczbę uczestników, będą startować w odstępach czasowych 5. Trasa MINI to ok 25 km , MEGA ok 36 km GIGA 66 km 6. Dystans mini,mega, giga startuje łącznie ZAPISY na najbliższy wyścig możliwe online do czwartku do...

Continue reading →

Dojazd do miasteczka zawodów w Górznie!

Uwaga zawodnicy! Dojazd do biura zawodów na SOLID MTB w Górznie: Między Lesznem a Gostyniem w miejscowości Garzyn skręcamy w kierunku Górzna. Jadą od Leszna skręcamy w lewo, jadą od Gostynia skręcamy w prawo. Po dwóch kilometrach wjeżdżamy do Górzna i kierujemy się cały czas prosto. Mijamy całą miejscowość i gdy kończy się droga asfaltowa zjeżdżamy w dół bezpośredno na plażę nad Jeziorem w Górznie. Osoby, które przyjadą odpowiednio wcześnie mogą liczyć na parking bezpośrednio przy plaży. Pozostali będą parkować na zjeździe do plaży. Do zobaczenia!

Continue reading →

WYŚCIG DLA DZIECI W GÓRZNIE!

Podczas maratonu SOLID MTB w Górznie Wasze pociechy będą miały możliwość startu w „wyścigu” dla dzieci. Trasa wytyczona zostanie w okolicy startu. Zapisy o godzinie 10.45 Kategorie wiekowe : 1. Dzieci w wieku 3-4 lata 2. Dzieci w wieku 5-7 lat 3. Dzieci w wieku 8-10 lat 4. Dzieci w wieku 11-12 lat Wymagana koniecznie obecność opiekuna. Zapraszamy 21.05 SOLID MTB Maraton w Górznie. Bardzo prosimy o maila na info@solidsport.pl jeśli ktoś planuje zapisać swoje pociechy na wyścig. Pozwoli nam to przygotować drobne upominki dla najmłodszych.

Continue reading →

PODSTAWOWE INFORMACJE PRZED WYŚCIGIEM W GÓRZNIE!

Podstawowe informacje przed wyścigiem w Górznie: 1. Zawodnicy, którzy startowali już SOLID MTB 2017 dokonują tylko opłaty startowej za kolejne wyścigi i mogą pojawić się bezpośrednio na linii startu. Nie trzeba załatwiać żadnych formalności w biurze zawodów. 2. Identyfikator, który otrzymaliście przy pierwszym starcie na catering obowiązuje na cały sezon 2017. Prosimy zabierać go ze sobą na każdą edycję cyklu. 3.Podział na sektory znajduje się na naszej stronie. Osoby które pisały prośbę o zmianę sektora ustawiają się zgodnie z informacją, którą otrzymali w mailu. 4. Sektory, ze względu na liczbę uczestników, będą startować w odstępach czasowych 5. Trasa MINI to ok 24 km , MEGA ok 35 km GIGA 62 km 6. Dystans mini,mega, giga startuje łącznie ZAPISY na najbliższy wyścig możliwe online do czwartku do...

Continue reading →

KOLEJNA SZANSA NA ZDOBYCIE PRAKTYCZNEJ CZAPKI KOLARSKIEJ!

UWAGA 🙂 Jeśli ktoś nie ma jeszcze naszej SOLIDowej czapki kolarskiej to teraz jest kolejna szansa, żeby ją zdobyć. Wszystkie osoby, które do piątku 12.05.2017 dokonają opłaty startowej za wyścig w Górznie otrzymają taką praktyczną czapkę. Czwarta edycja SOLID MTB 2017 odbędzie się w Górznie  /gmina Krzemieniewo. Informacje szczegółowe: – każdy zawodnik czapkę może otrzymać tylko jeden raz w trakcie SOLID MTB 2017 – opłata startowa za Górzno musi zostać zaksięgowana na naszym koncie najpóźniej 12.05.2017 – osoby, które już wcześniej opłaciły wyścig w Górznie oczywiście również otrzymają  czapeczkę w pakiecie startowym.

Continue reading →

PRZYPOMNIENIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI O WYŚCIGU W ŚREMIE!

Podstawowe informacje przed wyścigiem w Śremie: 1. Zawodnicy, którzy startowali już SOLID MTB 2017 dokonują tylko opłaty startowej za kolejne wyścigi i mogą pojawić się bezpośrednio na linii startu. Nie trzeba załatwiać żadnych formalności w biurze zawodów. 2. Identyfikator, który otrzymaliście przy pierwszym starcie na catering obowiązuje na cały sezon 2017. Prosimy zabierać go ze sobą na każdą edycję cyklu. 3.Podział na sektory znajduje się na naszej stronie. Osoby które pisały prośbę o zmianę sektora ustawiają się zgodnie z informacją, którą otrzymali w mailu. 4. Sektory, ze względu na liczbę uczestników, będą startować w odstępach czasowych 5. Trasa MINI to ok 26 km , MEGA ok 49 km GIGA 73 km 6. Dystans mini,mega, giga startuje łącznie ZAPISY na najbliższy wyścig w Śremie w dniu zawodów...

Continue reading →

PRZYPOMNIENIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI O SOLID MTB 2017!

Podstawowe informacje o cyklu SOLID MTB Maraton 2017: - w trzeciej edycji obowiązują sektory startowe przygotowane na bazie wyścigu w Krzywiniu i Mchach (szczegółowe info na www.solidmtb.pl) - osoby startujące po raz pierwszy ustawiają się w sektorze 5 lub sektorze ustalonym mailowo z organizatorem na podstawie osiąganych wyników w innych zawodach. - każdy zawodnik ma obowiazek sprawdzić przydzielony mu sektor, ustawienie się w innym sektorze powoduje nalicznie 30 min. kary zgodnie z regulaminem. - dystans mini, mega i giga startuje wspólnie - uczestnik na trasie decyduje, który dystans wybiera - prowadzona jest klasyfikacja drużynowa - na starcie musi pojawić się min. 4 zawodników danej drużyny - do klasyfikacji drużynowej wliczamy wyniki 4 zawodników z największą liczbą punktów w pięciu najlepszych edycjach. - obowiązuje kask sztywny - indywidualnie do...

Continue reading →

WYŚCIG DLA DZIECI W ŚREMIE!

Podczas maratonu SOLID MTB w Śremie Wasze pociechy będą miały możliwość startu w "wyścigu" dla dzieci. Trasa wytyczona zostanie w okolicy startu. Zapisy o godzinie 10.45 Kategorie wiekowe : 1. Dzieci w wieku 3-4 lata 2. Dzieci w wieku 5-7 lat 3. Dzieci w wieku 8-10 lat 4. Dzieci w wieku 11-12 lat Wymagana koniecznie obecność opiekuna. Zapraszamy 03.05 SOLID MTB Maraton w Śremie. Bardzo prosimy o maila na info@solidsport.pl jeśli ktoś planuje zapisać swoje pociechy na wyścig. Pozwoli nam to przygotować drobne upominki dla najmłodszych.

Continue reading →